Firma, którą stworzyliśmy, jest wynikiem bardzo świadomego kształtowania naszego życia, zarówno zawodowego, jak
i prywatnego, a także wartości, którymi się kierujemy. Należą do nich uczciwość, rzetelność, sumienność i fachowość. Sukcesu przedsiębiorstwa upatrujemy również w niezbędnym i starannym wykształceniu, które dało nam niezbędną wiedzę, oraz w dotychczasowej pracy, której zawdzięczamy doświadczenie, czyli bardzo dobrą znajomość branży.
To filary, na których opieramy naszą działalność. Nie bez znaczenia jest również to, że muzyka, koncerty, imprezy artystyczne oraz turystyka są naszą pasją, co dodatkowo motywuje nas do bardzo dobrej pracy.


Przedsiębiorstwo łączy w sobie cechy wydawnictwa, księgarni internetowej,
agencji reklamowo-dziennikarskiej, biura podróży i firmy eventowej. Działalność firmy koncentruje się na:

  • wydawaniu (w przyszłości) i sprzedaży książek o tematyce muzycznej (przede wszystkim rockowej),
  • usługach dziennikarskich (publicystyka muzyczna),
  • usługach reklamowych (branża muzyczna),
  • organizacji grupowych wyjazdów na koncerty (w formie imprez turystycznych) oraz imprez artystycznych (np. koncertów, festiwali).

Świadczymy także inne usługi, jak np. dystrybucja biletów, marketing i public relations, kontakty z artystami, popularyzacja kultury.


Na polskim rynku w zasadzie nie ma firmy łączącej różne rodzaje działalności, jakimi zajmuje się Klasyka Rozrywki. Firmy te raczej specjalizują się w jednej dziedzinie. Właśnie z szerokiego, ale spójnego (kompatybilnego, jak się zwykło mówić w języku informatycznym) spektrum naszej działalności oraz profesjonalizmu osób tworzących firmę chcemy uczynić największy Klasyki Rozrywki. Jesteśmy przekonani, że potrafimy spełnić wszelkie Państwa życzenia
i oczekiwania w dziedzinie kultury i dobrej rozrywki.

Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo, wchodząc na poszczególne podstrony.