Klasyka Rozrywki zajmuje się (współ)organizowaniem różnego rodzaju imprez artystyczno-rozrywkowych, takich jak koncerty, festiwale i inne imprezy muzyczne. Bierzemy również udział w ciekawych projektach mających na celu popularyzację kultury w naszym kraju. Jesteśmy także inicjatorami niektórych z nich. Wstępny wykaz imprez oraz projektów, w które jesteśmy zaangażowani znajdą Państwo poniżej w tym miejscu.

W 2011 r. (współ)organizowaliśmy m.in.: "Queen Tribute" (relacja PDF, druga relacja PDF), premierowy koncert projektu "Queen Symfonicznie" (relacja PDF) i Festiwal Fantastyki "Mantikora VII" (patronat medialny). W 2012 byliśmy m.in. patronem medialnym Festiwalu Fantastyki "Mantikora VIII" oraz pomagaliśmy w promocji widowiska "A Spectacular Night of Queen". W 2013 roku będziemy m.in. jednym z partnerów XII Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Queen.

 

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zapoznać Państwa z propozycjami współorganizowanych przez nas występów. Są to koncerty i inne projekty artystyczne związane z muzyką poważną, rozrywkową i pograniczem obydwu tych gatunków. Wszystko zostało przygotowane przez nas i współpracujące z nami osoby, firmy i instytucje z entuzjazmem, pasją i profesjonalizmem.

Prezentowana po lewej stronie lista naszych programów artystycznych jest innowacyjna i elastyczna – w zależności od Państwa oczekiwań istnieje możliwość modyfikacji programu oraz udziału także innych, w tym lokalnych artystów. Dzięki takiemu rozwiązaniu placówka kulturalna, w której odbywać się będzie dany koncert, może mieć wpływ na jego kształt.

Programy, które przygotowaliśmy, wystawiane są przez uznanych, wybitnych i doświadczonych artystów i dają gwarancję udziału w wydarzeniu o bardzo wysokim poziomie artystycznym i organizacyjnym.

Nasza oferta daje możliwość zaprezentowania publiczności piękna muzyki klasycznej, a także jazzowej i folkowej. Ważne miejsce ma w niej także muzyka rozrywkowa, przygotowana na wysokim poziomie przez doświadczonych muzyków oraz utalentowaną młodzież.
Wszystkie programy artystyczne tworzymy w zgodzie z naszą misją, którą jest świadczenie najwyższej jakości usług związanych z rozrywką oraz popularyzacja najlepszych artystów i wydarzeń kulturalnych.

Dzięki doświadczeniu przy organizacji koncertów, występów kabaretowych oraz zdobytym umiejętnościom i wiedzy nt. kultury, rozrywki i sztuki mamy pewność, że przedstawione programy spełnią Państwa oczekiwania, a publiczności dostarczą niezapomnianych wrażeń.
Wieloletnia działalność przy tworzeniu imprez artystycznych pozwoliła nam poznać oczekiwania wszystkich osób zaangażowanych w powstawanie projektu, zarówno Państwa, jak i artystów.

Jesteśmy jednak świadomi różnic w gustach i oczekiwaniach osób biorących udział w powstawaniu projektu, dlatego dajemy także Państwu możliwość kształtowania szczegółów repertuaru wspólnie z wykonawcami.

Zapewniamy całościową obsługę wydarzenia, zarówno pod względem organizacyjno-technicznym, jak i promocyjnym, w tym także kompleksową kampanię promocyjną *. Obsługę techniczną i logistyczną zapewniamy dzięki współpracy z zaufanymi i godnymi polecenia firmami i instytucjami.

Przede wszystkim współpracujemy jednak z Państwem, starając się wyjść naprzeciw każdej Państwa sugestii związanej z realizacją danego projektu.

W ścisłej współpracy z organizatorem zaplanujemy każdy detal odpowiadający warunkom konkretnej imprezy, a następnie zrealizujemy projekt w najmniejszym szczególe.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!


* Kampania promocyjna to m.in.: przygotowanie tekstów promocyjnych, zaprojektowanie i wykonanie materiałów informacyjno-reklamowych, w tym reklam graficznych oraz banerów, patronaty medialne oraz promocja wydarzenia podczas innych projektów artystycznych realizowanych przez Klasykę Rozrywki.

Wyceny obsługi promocyjnej, a także technicznej i logistycznej, dokonujemy indywidualnie na podstawie przekazanych informacji o miejscu i godzinach imprezy oraz danych na temat publiczności.

Jesteśmy także w stanie przygotować specjalny program artystyczny na życzenie organizatorów, tym bardziej, że nasze propozycje są zróżnicowano zarówno pod względem merytorycznym, jak i cenowym.

Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu ustalenia imprezy, jej terminu, występujących artystów, spraw związanych z promocją i obsługą organizacyjno-techniczną oraz innych szczegółów.